Keputusan Rasmi Larian Bersama Bomba 2017

larian bomba

Keputusan penuh Larian Bersama Bomba 2017 yang telah diadakan pada 06 Mei 2017 (Sabtu) jam 6.30 bertempat di Dataran Merdeka, Kuala Lumpur

KATEGORI : A (LELAKI – 18 THN KE ATAS) – 10KM

TEMPAT NAMA PESERTA NOMBOR PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 MUHAIZAR MOHAMAD A628 ATM 36:00
2 ROSNIZAM ROSLI A11 MELAKA 36:02
3 S. POO VASANTHAN A129 PAHANG 36:37
4 ANAS B. ROSLI A457 SELANGOR 36:47
5 S. SIVANESHWARAN A459 KUALA LUMPUR 36:55
6 J. PRETHIB KUMAR A810 SELANGOR 37:52
7 M. GOVINDA A812 SELANGOR 38:12
8 MUHAMMAD AMIRUL AMIN A344 TT RUN CLUB 38:19
9 MOHD NAZRI B. AHMAD A629 ATM 38:24
10 B. VASANTHAN A98 JOHOR 38:34

 

KATEGORI : B (WANITA – 18 THN KE ATAS) – 10KM

TEMPAT NAMA PESERTA NOMBOR PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 SHEELA A/P SAMIVELLU B2011 KEM. KESEJAHTERAAN BANDAR PERUMAHAN 42:18
2 YUAN YU FANG B2013 MSN 43:59
3 IZA MARYATI B2221 TT RUN CLUB 46:13
4 MANISHA ROKIA SAMY B2421 SELANGOR 46:23
5 SANGGEETHA A/P SUBRAMANIAM B2479 KUALA LUMPUR 47:20
6 TAN MEI WAI B2008 KUALA LUMPUR 51:09
7 RUHAINI BT RAMLI B2101 PENANG 53:17
8 SYLVIA MOEY B2007 PETALING JAYA 57:35
9 NG CHUI HAN B2294 KUALA LUMPUR 59:37
10 NUNI NAZIHA B2266 KUALA LUMPUR 59:45

 

KATEGORI : C (LELAKI JR. VETERAN – 40 THN – 49 THN) – 10KM

TEMPAT NAMA PESERTA NOMBOR PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 JEFFRY ROS C3179 PERSATUAN SUKAN KK BOMBA KL 39:58
2 DEVANDRAN A/L NAGARATNAM C3204 KUALA KANGSAR 40:50
3 SURESH A/L MUNIANDY C3140 SELANGOR 41:09
4 LIM KHON SENG C3124 SELANGOR 41:30
5 TANG YEW CHOY C3220 KUALA LUMPUR 43:10
6 VIJAYAN PONNUSWAMI C3028 KUALA LUMPUR 43:22
7 KHOO HUA SENG C3195 45:26
8 MOHD AFFAND BIN MUHAMED C3107 KELANTAN 47:42
9 MOHD ZUKI WAHAB C3004 SHAH ALAM 48:38
10 GOH ENG HWA C3012 KUALA LUMPUR 48:48

 

KATEGORI : D (LELAKI SR. VETERAN – 50 THN KE ATAS) – 7KM

TEMPAT NAMA PESERTA NOMBOR PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 A. VADIVELU D4138 KUALA LUMPUR 26:40
2 MOEY WOOI SAN D4006 SELANGOR 29:53
3 DANIEL TAN SOO LIANG D4009 KUALA LUMPUR 31:00
4 KHOR KIM EN D4036 PERAK 31:18
5 TANG CHEE CHOON D4133 KUALA LUMPUR 32:25
6 SILAHUDDIN SALIM D4111 KUALA LUMPUR 32:32
7 TAI TIAN HENG D4162 KUALA LUMPUR 33:31
8 V. P. SUBRAMANIAM D4019 KUALA LUMPUR 34:50
9 TEH LIAN HUAT D4034 KUALA LUMPUR 34:52
10 NG CHEE BENG D4149 SELANGOR 34:53

 

KATEGORI : E (WANITA VETERAN – 35 THN KE ATAS) – 7KM

TEMPAT NAMA PESERTA NOMBOR PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 SUSAN KHOO E5146 SELANGOR 33:58
2 NURUL ASYIKIN AHMAD SALLEH E5004 PEKAN, PAHANG 34:15
3 LEE KHUN CHEW ANNIE E5018 PETALING JAYA 35:26
4 LIAN BEE HOON E5015 KUALA LUMPUR 35:43
5 INDRA SAMIVELLU E5024 36 :26
6 FAHERINA MD ESA E5127 36:42
7 GOH KIM HONG MAGGIE E5119 38:00
8 TAN BEE YEN E5008 38:01
9 ANGELA ANAK KUDANG E5177 38:20
10 WONG AH YIN E5155 38:58

 

KATEGORI : F (JR. FIREFIGHTERS – 39 THN DAN KE BAWAH) – 7KM

TEMPAT NAMA PESERTA NOMBOR PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 SARAVANAN A/L ELAGAMURA F6011 MARKAS SMART 27:22
2 MOHD SAIFUL B. ZAINON F6008 MARKAS SMART 27:53
3 F6228 28:01
4 MOHD SHAMEEL F6016 28:50
5 MOHD SAZUWAN SAMSUDIN F6301 29:13
6 NURUL HAFIZ B. RAMLAN F6288 JPBM PERAK 30:00
7 MOHD AMRAN B. GHANI F6323 MARKAS SELANGOR 31:07
8 F6151 31:53
9 MOHD AZWAN B. OTHMAN F6001 32:10
10 MOHD SABRI B. CHE DAUD F6324 MARKAS SELANGOR 32:20

 

KATEGORI : G (SR. FIREFIGHTERS – 40 THN KE ATAS) – 7KM

TEMPAT NAMA PESERTA NOMBOR PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 HALIM BIN HASSAN G7118 KELANTAN 32:50
2 DISAGARMANI MUSTAFA G7001 KELANTAN 32:58
3 MOHD FADLI MOHAMED YUSOF G7073 PERAK 33:29
4 MAHILA B. YAACOB G7117 KELANTAN 33:46
5 MOHD ARIFF B. MOHD YUSOF G7007 KKB 33:52
6 AZMAN ESA G7030 BB JLN DUTA 35:27
7 IDAN B. LAZIM G7016 PULAU PINANG 36:45
8 RAZAK B. MOHD G7072 IPOH 36:50
9 MOKHTAR G7113 KUALA TERENGGANU 37:34
10 CHE AINI B. ZAKARIA G7054 KEDAH 37:40

 

KATEGORI : H (LELAKI JR. – 13 THN – 17 THN ) – 7KM

TEMPAT NAMA PESERTA NOMBOR PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 SANGARAN A/L KALIMUTHU H8023 SMK BANDAR RINCHING 26:19
2 OLIVER RIOS TROTT H8205 PETALING JAYA 26:32
3 MUHD SHAHMI B. SUHARDI H9868 SMK PUTRAJAYA 26:40
4 GANESH RAJ A/L SELVARAJAN H8028 SMK BANDAR RINCHING 26:48
5 DEVAN A/L GUNALAN H8027 SMK BANDAR RINCHING 27:46
6 SUDHAN  A/L PRABAKHARAN H8024 SMK BANDAR RINCHING 29:09
7 ABDUL AZIZ B. KAMALUDIN H8018 SELANGOR 29:20
8 MUHAMMAD AIMAN HAKIMI H9459 SMK TAMAN DESA 2 RAWANG 29:46
9 MOVIN A/L RAJANDARAN H8033 SMK BANDAR RINCHING 29:52
10 AVINASHVER AUSTIN H8026 SMK BANDAR RINCHING 30:04

 

KATEGORI : J (WANITA JR. – 13 THN – 17 THN ) – 7KM

TEMPAT NAMA PESERTA NOMBOR PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 AINUR SHAFIQAH BT. AZMI J9012 KUALA LUMPUR 32:58
2 AAFREEN IRDINA BT MOHD ARZAR J9558 KUALA LUMPUR 33:10
3 AIMI AIDA BT AHMAD AZAM J1602 SMK SRI SENDAYAN 33:49
4 NURSHAMMEZA BT MOHD SHAMSUL J9236 SMK SRI PANTAI 34:40
5 NUR FAZLEEN BT. ABDULLAH J9002 SMK BANDAR TASIK PUTRI 36:50
6 NUR QISTINA BT. KAMARULAZHAR J9011 SSN SRI TITIWANGSA 36:54
7 AIMI IZATUL AKMA  BT AHMAD AZAM J1601 SMK SRI SENDAYAN 38:13
8 NUR HANIS BT SAMAD J9239 KUALALUMPUR 40:01
9 LOO XING PING J1698 KUALA LUMPUR 41:00
10 SUVITRA A/P GANASAM J9025 SELANGOR 42:21

*Keputusan penuh ini diperolehi dan diperakui oleh FEDERAL TERRITORY KUALA LUMPUR ATHLETIC ASSOCIATION

2 thoughts on “Keputusan Rasmi Larian Bersama Bomba 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *